O firmie

Firma EltronBezpieczeństwo Maszyn

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa maszyn w różnych sektorach przemysłu i starannie dobieramy dostawców tak, aby w ofercie zapewnić produkty spełniające najwyższe wymagania określone przepisami. Skupiamy się przede wszystkim na bezpieczeństwie ludzi biorąc pod uwagę aspekty technologiczne.

Produkty i usługi

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę produktów, usług i szkoleń. W zakresie urządzeń sprzężonych z osłonami dostarczamy rozwiązania elektromechaniczne, bezkontaktowe RFID oraz wielofunkcyjne. W ofercie optycznych urządzeń bezpieczeństwa znaleźć można kurtyny optyczne o różnej zdolności detekcji i z funkcjami mutingu, blankingu, tj. bariery kilkuwiązkowe, kurtyny optyczne, skanery bezpieczeństwa 2D. Na ofertę logicznych urządzeń bezpieczeństwa składają się klasyczne przekaźniki bezpieczeństwa i konfigurowalne rozwiązania wielofunkcyjne. Popularne modele dostępne są w naszym magazynie i sklepie internetowym.

Dopełnieniem rodziny produktów jest szeroka gama usług w zakresie bezpieczeństwa maszyn. Wspieramy naszych klientów w procesie dostosowania nowych i starych maszyn do obowiązujących przepisów. Dysponujemy atrakcyjną ofertą szkoleniową.

Nasi eksperci

Zapraszamy do kontaktu z nami, otrzymają Państwo wszystkie niezbędne informacje i pomoc. Nasi wykwalifikowani eksperci pomogą przy opracowaniu koncepcji modernizacji linii technologicznych i przy doborze optymalnych rozwiązań.