Szkolenia z bezpieczeństwa maszyn

Nasze seminaria na temat bezpieczeństwa maszyn są skierowane do wszystkich tych, którzy budują, przebudowują, sprzedają, kupują lub użytkują, w skrócie – dla wszystkich producentów i użytkowników. W trakcie neutralnych pod względem produktów seminariów poznacie Państwo takie tematy, jak dyrektywę maszynową i normy bezpieczeństwa technicznego na bazie praktycznych przykładów. Dodatkowo oferujemy indywidualne szkolenia w zakresie bezpieczeństwa maszyny – skrojone do Państwa potrzeb i wymagań norm.

Bezpieczeństwo maszyn: Podstawy prawne

W kategoriach bezpieczeństwa maszyn użytkownika i producentów obowiązują różne przepisy. Podczas, gdy użytkownik musi się kierować przede wszystkim rozporządzeniem ds. bezpieczeństwa eksploatacji (§ 3 prawa o ochronie stanowiska pracy), OSHA (USA) i Brazil NR 12 (Brazylia), sytuacja prawna producenta jest inna. Tutaj obowiązują przepisy Dyrektywy Maszynowej 2006/42/WE i inne normy oraz dyrektywy.

Na tej podstawie nasze seminaria z zakresu bezpieczeństwa maszyn dopasowaliśmy indywidualnie do grup docelowych odbiorców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *